Služby

SKI Hotel ve Svobodě nad Úpou nabízí kromě ubytování také řadu doplňkových služeb pro co nejpříjemnější pobyt svých hostů. Den můžete začít vydatnou bufetovou snídaní, v případě zájmu hotelová restaurace poskytuje také polopenze a plné penze. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu zdarma i možnost bezplatného parkování v okolí hotelu. Pohodová atmosféra čeká hosty v atriu, kde je posezení i menší knihovna.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnutá snídaně formou studeného a teplého bufetu, která je podávaná denně v hotelové restauraci od 7:00 do 10:00 hodin. Hosté si mohou přiobjednat také polopenzi, která zahrnuje 2-chodové servírované menu na večeři, podávané v časovém rozpětí od 17:30 do 22:00 hodin. V případě plné penze si hosté mohou připlatit také obědy servírované od 11:00 do 14:00 hodin.

Posezení v atriu s knihovnou

V atriu hotelu je připravené příjemné posezení pro pohodově strávené chvíle četbou či s přáteli. Hosté si zde mohou v knihovně zapůjčit knihu dle vlastního výběru.

Internetové Wi-Fi připojení

Pro všechny hosty je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, dostupné ve všech pokojích i společných prostorách hotelu.

Parkování

SKI Hotel nabízí svým hostům zdarma parkování na hotelovém parkovišti, které je přímo u hotelu. Další možnosti parkování jsou v okolí hotelu.

Lyžárna, kolárna, sušáky na boty

V budově hotelu je hostům zcela zdarma k dispozici prostorná úschovna na lyže, kde si mohou zanechat své vybavení, včetně bot, pro které jsou připraveny sušáky. Nechybí ani úschovna jízdních kol. 

Úschova zavazadel

Na recepci Vám rádi uschováme Vaše zavazadla, abyste si mohli užít i svůj odjezdový den naplno.

Služba praní a žehlení

Hosté mají k dispozici službu praní a žehlení prádla. Pro více informací neváhejte kontaktovat recepci hotelu.

Hotelová kosmetika a ručníky

Na každém pokoji mají hosté připravenou hotelovou kosmetiku a ručníky zdarma. Samozřejmostí je denní úklid pokoje. 

Sauna

SKI HOTEL Svoboda nad Úpou ve Svobodě nad Úpou hodnocení