Firemní a skupinové akce v Krkonoších

Plánujete schůzku se svým obchodním partnerem, firemní akci, teambuilding pro svoje zaměstnance nebo chcete uspořádat společenskou akci? Neváhejte přijet do horského městečka Svobody nad Úpou v srdci Krkonoš. SKI Hotel nabízí ideální zázemí v konferenčním salonku až pro 25 osob a náš tým vám připraví akci na míru vašim představám. Samozřejmostí je možnost komfortního ubytování se snídaní.

Konferenční salonek


Konferenční salonek ve SKI Hotelu nabízí možnost několika variant stolového uspořádání. Nejoblíbenější variantou je uspořádání U, kde je kapacita 25 osob, nebo divadelní uspořádání s kapacitou 40 osob. V případě potřeby lepší viditelnosti obrazovky lze všechna okna zastínit. Samozřejmostí je parkování a internetové Wi-fi připojení zdarma. Součástí pronájmu prostor je také zapůjčení flipchartu a velké TV s možností připojení počítače a USB vstupem. Na vaše přání také rádi připravíme občerstvení či coffee break tak, aby vyhovovalo charakteru vaší akce.

Uspořádání


Divadlo
40 osob

Banket
32 osob

Třída
28 osob

Uspořádání do U
25 osob

Jednání
20 osob

Oslava
18 osob

Ubytování a aktivity v okolí


Rádi byste si prodloužili Vaše zasedání a spojili ho s dalšími aktivitami v Krkonoších? Ubytovací kapacita nabízí 50 lůžek ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pouze 4,5 km od hotelu se nachází Stezka korunami stromů Krkonoše, kde se vám naskytne překrásný výhled na velkou část Krkonoš a Podkrkonoší. Chcete pro svoji skupinu trochu adrenalinu? Doporučujeme vyjet lanovkou na Černou horu, půjčit terénní koloběžky a absolvovat sjezd do Jánských Lázní. V zimě můžete využít sjezdovky, které jsou co by kamenem dohodil nebo Aquacentrum Jánských Lázních.

Zaujala vás naše nabídka a rádi byste vaši akci uspořádali právě ve SKI Hotelu? Neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@skihotel.cz nebo nám zavolejte na číslo +420 722 311 221, rádi Vám připravíme nabídku na míru přesně dle Vašich požadavků.

SKI HOTEL Svoboda nad Úpou ve Svobodě nad Úpou hodnocení