Skiareály v okolí SKI Hotelu 

Pro zimní radovánky má SKI Hotel výbornou polohu. Na své si zde přijdou nejen lyžaři a snowboardisté, v okolí se totiž nachází řada lyžařských středisek, která nabízí i další zimní sporty a také plno aktivit pro děti. V blízkosti hotelu hosté navíc naleznou zastávku bezplatného skibusu, který převáží lyžaře do jednotlivých lyžařských areálů.

SkiResort Černá hora - Pec


Největší lyžařský resort v Česku, ve kterém Vám stačí jediný skipas na 41 km sjezdovek, propojuje lyžařské areály v Janských Lázních, Peci pod Sněžkou, v Černém dole, Svobodě nad Úpou i ve Velké Úpě. Kromě rozmanité nabídky terénů pro sjezdové a běžecké lyžování, respektive snowboarding, areál nabízí kvalitní zázemí pro dospělé lyžaře i děti, včetně řady doprovodných aktivit.

Nabídku služeb SkiResortu včetně skibusu a půjčovny lyžařského vybavení najdete zde.

Areál Duncan Svoboda nad Úpou


Vzdálenost od hotelu: 2 km

Přímo ve Svobodě nad Úpou se nachází menší lyžařský areál vhodný především pro rodiny s dětmi a méně zkušené lyžaře či začátečníky. Areál Duncan nabízí i občerstvení a možnost večerního lyžování.

Areál Černá hora (Janské Lázně)


Vzdálenost od hotelu: 3,5 km

Nejrozsáhlejší a nejmodernější z pěti areálů se nachází jen 7 minut jízdy autem/skibusem od hotelu - v Janských Lázních. Areál disponuje osmimístnou kabinkovou lanovkou i moderní šestisedačkovou vyhřívanou lanovku s bublinou a návštěvníci si mohou užít až tři kilometry dlouhé sjezdovky. Samozřejmostí je bohatý výběr občerstvení, areály pro děti, půjčovny vybavení, lyžařské školy a nechybí ani sáňkařská dráha.

Areál Mladé Buky


Vzdálenost od hotelu: 4 km

Lyžařský areál v Mladých Bukách poskytuje oproti rozsáhlému SkiResortu poklidnější prostředí, méně front a přesto slušné lyžařské vyžití. Návštěvníci zde naleznou 5 km sjezdových tratí, které ocení především rodiny s dětmi. Součástí areálu je i snowpark, bobová dráha, běžkařský okruh a možnost večerního lyžování.

Areál Pec pod Sněžkou


Vzdálenost od hotelu: 13,5 km

Do areálu v Peci se můžete vydat autem/skibusem přímo z hotelu nebo lze využít SkiTour a podívat se do něj na lyžích z areálu Černá hora. V každém případě se jedná o komplexní středisko vhodné pro sportovní i rekreační lyžování a snowboarding. Nechybí zde Funpark a Snowpark, ani různé lyžařské atrakce. Na své si zde přijdou také děti.

SKI HOTEL Svoboda nad Úpou ve Svobodě nad Úpou hodnocení