Novinky

Snídaně pro veřejnost

Máte ranní cestu přes Svobodu nad Úpou a chcete den zahájit dobrou snídaní? SKI Hotel nabízí pro veřejnost snídaně formou teplého a studeného bufetu super cenu 100 Kč. Těšíme se na vaši návštěvu.

2.12.2019

Zobrazit celý článek

Novinky SkiResortu pro sezónu 2020

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC bude mít od nové zimní sezóny rovnou na 50 km sjezdovek díky propojení areálu v Malé Úpě na systém jednotných skipasů. 

22.10.2019

Zobrazit celý článek

Výhodný pobyt pro rodiny s dětmi

Dopřejte si dovolenou s celou svou rodinou za nejlepší cenu! Ve Ski hotelu jsme pro vás připravili speciální rodinný balíček za skvělou cenu, a navíc - až 2 děti do 14 let mají ubytování se snídaní v rámci tohoto pobytu zdarma. Přijeďte si užít horský pobyt nabitý pohodou, zábavou i dobrotami.

7.10.2019

Zobrazit celý článek

Výstava "Do Krakonošova"

Přinášíme vám další tip, co podniknout v našem okolí. Přímo ve Svobodě nad Úpou můžete vzít vaše děti do ráje pohádkových postaviček. Výstava krkonošských skřítků, povídání o vzniku Sněžky nebo o čertech z dolů pod Sněžkou. To vše bude čekat na vaše ratolesti, zatímco vy, si můžete užít výbornou kávu.

Informace o výstavě.

1.8.2019

Zobrazit celý článek

Restaurace otevřena každý den!

Přijďte ochutnat výborné pokrmy tradiční české a krkonošské kuchyně do Ski Hotelu ve Svobodě nad Úpou. Naše restaurace je otevřená každý den pro všechny návštěvníky Krkonoš. Tak se u nás zastavte! 

19.3.2019

Zobrazit celý článek

Vyberte si pobyt na jaro či léto

Připravili jsme pro vás zvýhodněné tématické pobytové balíčky na jaro i léto 2019. Můžete se těšit na oblíbený odpočinkový pobyt pod krkonošským pohořím, rodinný letní pobyt, pobyt pro seniory nebo speciální jarní balíček za tu nejlepší cenu! 

11.3.2019

Zobrazit celý článek

Nový jídelní lístek

Podívejte se na náš nový jídlení lístek a přijeďte si pochutnat na nových ale i osvědčených pokrmech české a krkonošské kuchyně. Restaurace je pro vás otevřená každý den v centru Svobody nad Úpou. 

25.2.2019

Zobrazit celý článek

Darujte zážitek k Valentýnu

Chcete potěšit svou milovanou osobu nebo udělat radost někomu blízkému? Věnujte jim dárkový poukaz na pobyt v Krkonoších ve Ski Hotelu ve Svobodě nad Úpou. 

12.2.2019

Zobrazit celý článek

Ideální sněhové podmínky

Stále váháte, zda vyrazit do Krkonoš na lyže? Už na nic nečekejte a dorazte si užít lyžovačku do SkiResortu Černá hora - Pec, kde jsou ideální sněhové podmínky zaručeny ;) Máme pár stupňů pod nulou a všechny vleky, sjezdovky i běžkařské tratě v provozu. 

Rezervace ubytování.

Informace o aktuální situaci ve SkiResortu.

8.2.2019

Zobrazit celý článek

Akční zimní pobyt pouze pár minut od Janských Lázní!

Užijte si 4 dny ve Svobodě nad Úpou a využijte nabitý zimní pobyt. Skibus na Vás bude čekat přímo před hotelem.

4.12.2018

Zobrazit celý článek

Zimní pobytové balíčky

Stále váháte, kam v zimě vyrazit na hory? Vyberte si jeden z našich pobytových balíčků za super ceny a užijte si sněhové nadílky u nás v Krkonoších. Skibusy vás jako každý rok svezou téměř od hotelu ZDARMA.

Zimní pobytové balíčky.

26.11.2018

Zobrazit celý článek

Farmapark Muchomůrka

Pouhých 1,2 km od hotelu se nachází krásné místo pro pěší výlet, Farmpark Muchomůrka. Vaše děti budou jistě nadšení z velkého množství zvířatek, s kterými mohou přijít do kontaktu, zatímco vy si můžete dopřát šálek dobré kávy ;)

13.8.2018

Zobrazit celý článek

Sledujte nás na facebooku!

Na facebooku Vás budeme informovat nejen o dění na hotelu, ale také v našem okolí. 

Tak neváhejte a sledujete Ski Hotel na facebooku.

6.4.2018

Zobrazit celý článek

Dárkové poukazy v prodeji!

Protože mnozí z Vás sháněli pobyty k Vánocům jako překvapení pro blízké, připravili jsme pro Vás zcela nové dárkové poukazy! Vybírat lze ze dvou variant. Můžete zakoupit konkrétní pobytový balíček či ubytování, nebo můžete vybrat poukaz na hodnotu a obdarovaní si sami vyberou, jaká varianta pobytu jim bude vyhovovat. Tak neváhejte a objednávejte ;)

15.12.2017

Zobrazit celý článek

Věděli jste, že...

Věděli jste, že v ceně ubytování máte zdarma parkování, které je přímo u hotelu a internetové Wi-Fi připojení v celém hotelu. Navíc na Vás ráno bude čekat vydatná bufetová snídaně! 

14.9.2017

Zobrazit celý článek

Pohádkové Krkonoše ve Svobodě

Přímo ve Svobodě nad Úpou můžete vyrazit se svými dětmi na výstavu krkonošských skřítků a pohádkových postaviček.

17.8.2017

Zobrazit celý článek

Okolí hotelu

Nevíte, kam se vydat při návštěvě našeho hotelu? Navštívit můžete Janské Lázně, Černohorské rašeliniště nebo stezku korunami stromů, která je nově otevřená od července 2017.

4.7.2017

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky!

Prohlédněte si naše nové webové stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit!

16.11.2016

Zobrazit celý článek

SKI HOTEL Svoboda nad Úpou ve Svobodě nad Úpou hodnocení